Podłogi Wild Strawberry

Nasze maty przerostowe spełniają najnowsze normy w zakresie bezpieczeństwa

Kwestia bezpieczeństwa i wysokich standardów jest dla nas niezwykle ważna. Świadczy o tym certyfikacja naszych produktów zgodnie z najnowszymi normami w tym zakresie.

Maty przerostowe WS Play - czyli mata na plac zabaw - z nowym certyfikatem

 

W kwietniu 2019 r. opublikowano nową Europejską Normę pod nazwą ,,Nawierzchnie placów zabaw amortyzujące upadki - Metody wyznaczania amortyzacji uderzenia”. Określono w niej zarówno parametry dotyczące aparatury pomiarowej jak i metody wyznaczania amortyzacji uderzenia dla badanej nawierzchni. Norma PN-EN 1177+AC:2019-04 ma również zastosowanie do innych powierzchni niż tych stosowanych na placach zabaw - choćby do siłowni zewnętrznych.

 

Maty przerostowe WS Play posiadają certyfikaty zgodności z aktualnie obowiązującą normą PN-EN 1177+AC:2019-04.

Przypominamy:

Mata przerostowa to gumowa mata na plac zabaw, która dzięki swoim właściwościom chroni przed skutkami upadków z wysokości do 3 m. Dzięki temu doskonale sprawdza się na placach zabaw, gdzie szaleństwa dzieci bardzo często kończą się upadkiem. Stosowanie naszych produktów pozwala na stworzenie nawierzchni bezpiecznej

Maty przerostowe WS Play to nawierzchnia bezpieczna nie tylko na plac zabaw

 

Właściwości gumowych mat przerostowych pozwalają na ich zastosowanie na placach budowy. Gumowa nawierzchnia może służyć zarówno jako tymczasowy chodnik dla pracowników budowy jak i droga, po której będą mogły swobodnie przejeżdżać pojazdy ciężkie.

 

Maty przerostowe WS Play oczywiście doskonale sprawdzą się na siłowniach zewnętrznych.

 

Powierzchnia ułożona dzięki matom przerostowym będzie również zapobiegać ugrzęźnięciu pojazdów czy urządzeń z zakresu leśnictwa czy górnictwa.

 

Łatwy i szybki montaż gumowej nawierzchni to zdecydowana zaleta mat przerostowych. Dzięki temu doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju eventów czy koncertów jako zabezpieczenie dla trawników podczas zwiększonego ruchu pieszego. Pozwolą też na łatwe przemieszczanie się rodziców z wózkami dziecięcymi.

 

A także na polach golfowych czy stokach narciarskich. Maty stanowią świetne zabezpieczenie powierzchni przed wejściem na lodowisko, które pozwala na łatwe przechodzenie łyżwiarzom z szatni na lód.

Mata na plac zabaw - zalety stosowania

Tanie w utrzymaniu

Dla estetycznego efektu wizualnego wystarczy systematycznie kosić trawę. Dzięki ażurowej strukturze trawa łatwo przerasta powierzchnię maty i tworzy miękki dywan. Dzięki regularnemu koszeniu maty będą niewidoczne dla osób postronnych a jednocześnie zapewnią estetyczny wygląd. Co ważne przerastanie trawy nie ma wpływu na bezpieczne właściwości maty.

Bezpieczna nawierzchnia na lata

Maty przerostowe wyróżniają się swoją trwałością. Gumowe maty na siłownie zewnętrzne czy place zabaw produkowane są z materiałów poddanych recyklingowi, dlatego dodatkowo ich stosowanie jest przyjazne dla środowiska.

Łatwy montaż

Maty przerostowe mogą być ułożone bez konieczności używania ciężkiego sprzętu czy specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu powierzchnię można ułożyć w krótkim czasie, co sprawdza się zwłaszcza na placach budowy czy przed organizacją eventów. Ponadto wystarczą nożyce, aby przyciąć maty do właściwego kształtu. Dlatego mogą być stosowane w miejscach, które były już wcześniej zagospodarowane np. sprzętem dla dzieci.

Całoroczne stosowanie

Nawierzchnia na plac zabaw ułożona z mat przerostowych może być stosowana o każdej porze roku i w każdych warunkach atmosferycznych.

No i oczywiście gwarancja

 

5 lat od dnia w którym klient otrzymał towar. Gwarancja uprawnia do bezpłatnej wymiany mat w przypadku wady materiału.

 

 

Skontaktuj się z nami