Podłogi Wild Strawberry

Strefa parkowania - ograniczniki parkingowe i ochraniacze ścian

Wydawać by się mogło, że w temacie organizacji miejsc parkingowych wszystko zostało już powiedziane. Powierzchnia parkingu ma być równa, a wydzielone miejsca oznaczone namalowanymi pasami.  Jednak branża elastomerów często bierze sobie za cel ulepszanie istniejących rozwiązań.

Przedstawiamy Państwu nasze ograniczniki parkingowe oraz ochraniacze ścian, które są odpowiedzią na potrzeby użytkowników parkingów. Stosowane na parkingach zewnętrznych i podziemnych ułatwiają parkowanie oraz wyjazd z miejsca parkingowego. Wyraźna kolorystyka oraz odblaskowa taśma sprawdzają się w każdych warunkach, zwłaszcza przy słabym oświetleniu lub nocą. Separatory parkingowe oraz odblaskowe ochraniacze ścian są tak zaprojektowane, że nie zabierają cennej przestrzeni na miejscu parkingowym. Dodatkowo oferując komfort i wygodę użytkowania parkingu.

 

W dzisiejszym wpisie przybliżymy Państwu charakterystykę naszych produktów:

- Przestarzałe rozwiązania wypierane przez nowoczesne produkty

- Wady dotychczasowych rozwiązań

- Pzewaga i działanie naszych separatorów parkingowych

- Dlaczego warto montować ochraniacze ścian

- Innowacyjna technologia zastosowana w naszych ochraniaczach i jej zalety

 

Ograniczniki parkingowe - nowoczesne i pożyteczne!

parking ze stanowiskami ładowania tesla. na parkingach zainstalowane są ograniczniki parkowania.Popularne niegdyś betonowe krawędzie, słupki i niskie murki wypierane są przez bardziej odpowiednie ograniczniki parkingowe.

Prawie każdy kierowca miał choć raz w życiu "przygodę" z wysoką krawędzią, której nie zauważył w lusterku lub z betonowym słupkiem – również mało widocznym.
Zwłaszcza podczas szarówki. Nerwy i poniesione koszty związane z naprawą uszkodzeń pozostawiają niesmak w stosunku do miejsca, w którym zdarzył się niefortunny wypadek.

 

Przewagą naszych ograniczników parkingowych jest przede wszystkim fakt, że w sposób dyskretny acz sugestywny informują kierowcę o dokładnym miejscu, gdzie należy zatrzymać pojazd aby uniknąć zarysowań, czy nawet poważnych uszkodzeń karoserii.

 

Ograniczniki parkingowe stosowane są szeroko na parkingach podziemnych, na stacjach benzynowych, parkingach przy lotniskach i supermarketach. To ogromne udogodnienie dla kierowców.

 

Separatory są estetyczne i praktyczne. Ich kształt, a także kolorystyka doskonale spełniają swoje zadanie, a żółte pasy są bardzo dobrze widoczne nawet o zmroku. Nasze ograniczniki parkingowe są również uniwersalne - nie ma znaczenia czy pojazd jest nisko, czy wysoko zawieszony, czy to 5-metrowa limuzyna, czy auto klasy mini. Stosowanie separatorów parkingowych po prostu ułatwia i umila życie, zdejmując z barków kierowcy ryzyko zadrapania pojazdu.

 

 

Po pełną listę dostępnych ograniczników parkingowych zapraszamy TUTAJ.

 

 

Ochraniacze ścian – zawsze widoczne!

kolorowe zdjecie przedstawia filar betonowy, a na którym zamontowane zostały narożnikowe ochraniacze ścian w kolorze czarno-żółtym w pasy

  na zdjeciu jest filar, a na którym zamontowano dwa odblaskowe ochraniacze narożne. Odlaski świecą mocnym światłem zdjęcie betonowego filara przedstawia zamontowany ochraniacz narożny w czarno-żółte pasy

Ochraniacze ścian doskonale spełniają swoje zadanie w ciasnych i ciemnych parkingach podziemnych. Na ograniczonej przestrzeni liczy się każdy centymetr powierzchni, więc często widzimy miejsca parkingowe graniczące z filarami, ścianami, barierkami.
W ciemnym labiryncie ciasnych alejek niezmiernie łatwo o otarcia karoserii. Ciasne, słabo oświetlone sektory i niewiele miejsca na manewry, to zmora kierowców korzystających z parkingów wewnętrznych. W takich miejscach pomocą służą nasze ochraniacze ścian.

 

ochraniacz na ścianę czarno żółty wzór strzałki

Oferowane ochraniacze ścian nie zabierają przestrzeni parkingowej, a znacząco poprawiają komfort parkowania. Są doskonale widoczne bez względu na jakość oświetlenia.  
To co wyróżnia nasze ochraniacze ścian to odblaskowa żółta taśma o strukturze plastra miodu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, taśma bardzo dobrze odbija światło nawet o niewielkim natężeniu.
Dodatkowym atutem jest fakt, że ochraniacze odbijają światło padające pod dowolnym kątem, więc często stosowane są do oznaczenia kierunku jazdy.  

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych ochraniaczy ścian – wystarczy kliknąć.

 

Skontaktuj się z nami