Podłogi Wild Strawberry

O nas

Wild Strawberry Ltd to międzynarodowa firma z siedzibami w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Adresy i dane naszych biur:

Oddział PolskaOddział Wielka Brytania
Wild Strawberry Ltd Polska Mateusz Bienias S.K.AWS Wild Strawberry Ltd
ul. Romana Dmowskiego 3/9Craven House
50-203 Wrocław, Polska40-44 Uxbridge Road
NIP/VAT: PL8982277232; KRS 0000970888W5 2BS London, United Kingdom
Kapitał zakładowy: 50 000złVAT: GB210615949; Company No. 11036057
  

 

Nasza firma powstała aby zapewnić swoim Klientom jak najwyższą klasę usług i produktów. Wieloletnie doświadczenie w branży polimerowej pozwoliło nam wypracować solidną sieć producentów, którzy kładą olbrzymi nacisk na jakość oferowanych dóbr. Wybierając ofertę Wild Strawberry Ltd nasi Klienci mają pewność, że zamawiany towar spełni ich wszelkie wymagania, a przyjazny zespół pomoże dobrać odpowiedni produkt.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment – od olejoodpornych mat, przez korytka kablowe i ograniczniki parkingowe, podłogi na siłownie oraz bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, aż po kurtyny wyburzeniowe i ochraniacze ścian. Specjalizujemy się także w technicznych arkuszach gumowych i uszczelnieniach (uszczelki, oringi etc).

Współpraca z firmami z branży lotniczej, automotive, kolejowej, logistycznej oraz elektronicznej pozwala nam precyzyjnie określić wymagania naszych Klientów, dostarczając im rozwiązania idealnie spełniające ich potrzeby.

Bardzo chętnie odpowiadamy na wszelkie zapytania. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, nawet gdy na pierwszy rzut oka nie mogą Państwo znaleźć interesującego Was produktu.

Nasza firma posiada również w swojej ofercie wszelkiego rodzaju odboje i odbojnice gumowe. Pełną ofertę naszych produktów znajdą Państwo pod adresem www.wsltd.eu

 

 

Z tego miejsca chcemy podziękować firmie IT Pozytywni za pomoc w doborze i dostarczenie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Skontaktuj się z nami