O nas

Nasza firma powstała aby zapewnić swoim Klientom jak najwyższą klasę usług i produktów. Wieloletnie doświadczenie w branży polimerowej pozwoliło nam wypracować solidną sieć producentów, którzy kładą olbrzymi nacisk na jakość oferowanych dóbr. Wybierając ofertę Wild Strawberry nasi Klienci mają pewność, że zamawiany towar spełni ich wszelkie wymagania, a przyjazny zespół pomoże dobrać odpowiedni produkt.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment – od olejoodpornych mat, przez korytka kablowe i ograniczniki parkingowe, podłogi na siłownie oraz bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, aż po kurtyny wyburzeniowe i ochraniacze ścian. Specjalizujemy się także w technicznych arkuszach gumowych i uszczelnieniach (uszczelki, oringi etc).

Współpraca z firmami z branży lotniczej, automotive, kolejowej, logistycznej oraz elektronicznej pozwala nam precyzyjnie określić wymagania naszych Klientów, dostarczając im rozwiązania idealnie spełniające ich potrzeby.

Bardzo chętnie odpowiadamy na wszelkie zapytania. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami, nawet gdy na pierwszy rzut oka nie mogą Państwo znaleźć interesującego Was produktu.

Nasza firma posiada również w swojej ofercie wszelkiego rodzaju odboje i odbojnice gumowe. Pełną ofertę naszych produktów znajdą Państwo pod adresem www.wsltd.eu

Skontaktuj się z nami