Podłogi Wild Strawberry

Wiosenna promocja na Bezpieczne Nawierzchnie na Place Zabaw!

Wiosna już tuż tuż, topnieją ostatnie śniegi, a to najlepszy czas, żeby zaplanować wygląd naszego otoczenia, kiedy mrozy odpuszczą.

Zeszłoroczna promocja na Maty Przerostowe WS Play cieszyła się tak ogromną popularnością, że postanowiliśmy ją powtórzyć!

Zatem od 20 marca do końca kwietnia oferujemy wszystkim Placówkom Oświatowym 5% rabatu na zakup naszych bezpiecznych nawierzchni: mat przerostowych WS Play czarnych i zielonych oraz Płyt Solid w dowolnym kolorze, a także darmowy transport na terenie całej Polski!

Jak zwykle elementy montażowe, czyli pegi i trytytki dodajemy bez dopłaty!

 

Dlaczego warto zastosować Maty Przerostowe WS Play na placu zabaw?

Każdy zna ten widok:

karuzela z wydeptaną ścieżką bez bezpiecznych nawierzchni.Wydeptane ścieżki pod karuzelą, czy pod huśtawkami, to standard na wielu placach zabaw, czy osiedlowych podwórkach.
Nie jest to estetyczny widok.
Mało tego, po nawet niewielkich opadach deszczu takie wydeptane "placki" momentalnie zamieniają się w błotniste kałuże, co z kolei uniemożliwia dotarcie oraz używanie sprzętu na placu zabaw.
Z kolei w słoneczne dni, podczas dziecięcej zabawy, wzbijane są tumany kurzu, które osiadają na ubraniach, a także są przez dzieci wdychane.

Wydeptana i ubita ziemia nie stanowi również w żadnym stopniu amortyzacji przy upadku. W szale zabawy nie trudno o nieszczęście.
Obowiązkiem dorosłych jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, stworzenie miejsca przyjaznego zabawom, bez obaw że dzieciom stanie się krzywda.

Życzylibyśmy sobie, aby takie place zabaw znikały z polskich miast i miasteczek, zastępowane lub uzupełniane o nowoczesne rozwiązania.

Nie potrzeba wiele wysiłku, aby zmienić dowolny plac zabaw w miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom.

Każdy plac zabaw, nawet taki, który istnieje "od zawsze" i nie zmienił swojej formy od lat, może zostać unowocześniony, a jego standardy bezpieczeństwa znacząco podniesione.

 

Nasze Maty Przerostowe WS Play, to rozwiązanie bardzo popularne, ze względu na swoją użytkowość, trwałość i bezpieczeństwo, które potwierdzone jest aż trzema certyfikatami europejskimi!

Plac zabaw z naszymi matami, to miejsce ładniejsze, ponieważ przerastająca przez maty trawa rośnie równo i nie zbija się w kępy. Drastycznie zmniejsza się możliwość powstania wydeptanych "placków" gołej ziemi, więc nie dość, że cały teren wygląda atrakcyjniej, to nie tworzą się kałuże.

Plac zabaw z matami WS Play, to miejsce bezpieczniejsze, ponieważ nasze maty posiadają aż 3 europejskie certyfikaty bezpieczeństwa: na antypoślizgowość, krytyczną wysokość upadku (pow. 3m!) oraz trudnopalność.

Plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią WS Play, to miejsce nowoczesne, ponieważ zastosowane nowoczesne rozwiązania zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz estetykę obiektu, przy jednocześnie niskich kosztach i niebywałej łatwości montażu.

 

Jak to się robi? To proste!

Nasze Maty Przerostowe WS Play to gumowe maty o wymiarach 1m x 1,5m x 23mm dostępne w dwóch kolorach: czarnym i zielonym.

Maty układa się na wyrównanej ziemi na trawę już wyrośnięta i krótko skoszoną lub na trawę dopiero zasianą. Maty mocuje się do ziemi za pomocą pegów (plastikowych szpilek) oraz łączy ze sobą tzw. trytytkami. Po kilku tygodniach wyrastająca trawa zakrywa szczelnie maty i tworzy równomierny soczyście zielony dywan, który cieszy oko. (Kliknij aby pobrać szczegółową instrukcję montażu)

Potrzeba naprawdę wprawnego oka, aby zauważyć pod trawą nasze maty:

Na placu zabaw pod huśtawką w kształcie opony rozłożone są maty przerostowe, przez które bujnie rośnie trawaBujnie wyrośnięta trawa całkowicie przysłoniła maty przerostowe na placu zabaw pod huśtawkami.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów technicznych można znaleźć na podstronach dotyczących gumowych mat przerostowych czarnych i zielonych - wystarczy kliknąć.

Zachęcamy również do kontaktu mailowego, telefonicznego, przez formularz u dołu strony lub przez Skypa - nasz przesympatyczny zespół odpowie z przyjemnością na Państwa pytania.

 

 

Skontaktuj się z nami