Aktualności

 • 2018-07-04

  Wydawać by się mogło, że w temacie organizacji miejsc parkingowych wszystko zostało już powiedziane. Powierzchnia parkingu ma być równa, a wydzielone miejsca oznaczone namalowanymi pasami.  Jednak branża elastomerów często bierze sobie za cel ulepszanie istniejących rozwiązań.

 • 2018-04-05

  Plac Zabaw kojarzy nam się z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu, przy pięknej słonecznej pogodzie. Plac zabaw to kolorowe karuzele, huśtawki i wygodne ławki, z których można obserwować bawiące się radośnie dzieci.

 • 2018-03-20

  Wiosna już tuż tuż, topnieją ostatnie śniegi, a to najlepszy czas, żeby zaplanować wygląd naszego otoczenia, kiedy mrozy odpuszczą.

 • 2018-02-01

  Nasze maty doskonale sprawdzają się na zimowych obiektach sportowych i rekreacyjnych - można za ich pomocą wyznaczyć ścieżki dla użytkowników, a tym samym zwiększyć ich bezpieczeństwo. Maty WS Honeycomb to doskonałe rozwiązanie dla takich obiektów jak wyciągi i stoki narciarskie, lodowiska, w szczególności te na świeżym powietrzu, a także wszędzie tam, gdzie oblodzona lub zaśnieżona powierzchnia utrudnia przemieszczanie lub zagraża bezpieczeństwu.

Skontaktuj się z nami