Aktualności

 • 2022-05-27

  Podstawowe wymagania w zakresie gumowych mat na place zabaw i siłownie zewnętrzne to ochrona przed negatywnymi skutkami upadków oraz właściwości antypoślizgowe. Oba parametry są regulowane normami. Stąd warto sprawdzić czy producenci posiadają certyfikaty potwierdzające ich spełnianie. Oczywiście liczy się również cena, ale cenę oprócz standardowych ofert, można zawsze negocjować, zwłaszcza przy większym zamówieniu.

 • 2022-04-08

  Szeroki wybór na rynku może utrudnić decyzję, które maty przerostowe wybrać na plac zabaw czy siłownię zewnętrzną. Oprócz ceny warto sprawdzić jeszcze inne parametry, które gwarantują wysoką jakość i długie użytkowanie materiałów. 

 • 2019-11-07

  Kwestia bezpieczeństwa i wysokich standardów jest dla nas niezwykle ważna. Świadczy o tym certyfikacja naszych produktów zgodnie z najnowszymi normami w tym zakresie.

  Maty przerostowe WS Play - czyli mata na plac zabaw - z nowym certyfikatem

   

 • 2019-04-06

  Bezpieczeństwo dzieci dla rodziców to sprawa priorytetowa. W szczególności, że podczas zabawy dziecko nieświadome czyhających na nie niebezpieczeństw, może zrobić sobie poważną krzywdę.

 • 2018-07-04

  Wydawać by się mogło, że w temacie organizacji miejsc parkingowych wszystko zostało już powiedziane. Powierzchnia parkingu ma być równa, a wydzielone miejsca oznaczone namalowanymi pasami.  Jednak branża elastomerów często bierze sobie za cel ulepszanie istniejących rozwiązań.

 • 2018-04-05

  Plac Zabaw kojarzy nam się z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu, przy pięknej słonecznej pogodzie. Plac zabaw to kolorowe karuzele, huśtawki i wygodne ławki, z których można obserwować bawiące się radośnie dzieci.

 • 2018-03-20

  Wiosna już tuż tuż, topnieją ostatnie śniegi, a to najlepszy czas, żeby zaplanować wygląd naszego otoczenia, kiedy mrozy odpuszczą.

 • 2018-02-01

  Nasze maty doskonale sprawdzają się na zimowych obiektach sportowych i rekreacyjnych - można za ich pomocą wyznaczyć ścieżki dla użytkowników, a tym samym zwiększyć ich bezpieczeństwo. Maty WS Honeycomb to doskonałe rozwiązanie dla takich obiektów jak wyciągi i stoki narciarskie, lodowiska, w szczególności te na świeżym powietrzu, a także wszędzie tam, gdzie oblodzona lub zaśnieżona powierzchnia utrudnia przemieszczanie lub zagraża bezpieczeństwu.

Skontaktuj się z nami