Podłogi Wild Strawberry

Odboje do łodzi

Odbojnice do łodzi przykład

Ochrona burty dzięki odbojnicom do łodzi

Montowanie odbojnic na statkach, łodziach, holownikach i innych okrętach znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracy i chroni jednostki przed uszkodzeniami

Żeglowanie to wyjątkowo przyjemny sposób spędzania czasu. Wiele osób z zamiłowaniem oddaje się tej pasji. Na wodzie jednak może dojść do wielu nieoczekiwanych sytuacji, takich jak zderzenie z inną jednostką czy otarcie się burtą o nabrzeże, które spowodują, że nasza łódź się porysuje albo ulegnie uszkodzeniu. Naprawy bywają kosztowne i czasochłonne. Podobnie jest w przypadku łodzi specjalnych czy holowników. Warto więc zawczasu pomyśleć o zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, aby zapobiec tego typu wypadkom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości odbojnice do łodzi w rozmaitych kształtach i kolorach. Posiadamy także odbojnice przemysłowe oraz portowe. Ich skuteczność oraz jakość z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze odboje wytwarzamy na terenie Europy Zachodniej, co więcej, surowce do ich produkcji także pochodzą z tego obszaru. Stawiamy na dokładność wykonania i długotrwałość, dlatego stosujemy metodę odlewania odbojnic do łodzi, co sprawia, że są one wyjątkowo wytrzymałe oraz znacznie bardziej odporne na deformacje. Wytwarzamy produkty z gumy, poliuretanuPCV i EPDM. Każde zlecenie traktujemy indywidualne i podchodzimy do niego z pełnym profesjonalizmem.

Jeżeli chodzi o zamówienia standardowe, to ich realizacja następuje od ręki. W przypadku kiedy klient zamawia nietypowe rozmiary lub kształty odbojnic do łodzi, staramy się jak najszybciej wykonać zlecenie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Wykonujemy także odboje na podstawie dostarczonych rysunków technicznych. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką funkcjonalnością i posiadają gwarancję oraz niezbędne certyfikaty poświadczające ich zgodność z obowiązującymi normami.

Odbojnice do łodzi

Odbojnice do łodzi pełnią niezwykle istotną rolę zarówno podczas żeglowania jak i w trakcie cumowania. Nawet lekkie otarcie się łodzi o nabrzeże czy molo może skutkować szkodami, których naprawa okaże się kosztowna. Dlatego zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty i wybrania najlepszego rozwiązania dla siebie.

Większe jednostki powszechnie stosują się gumowe odbojnice cylindryczne. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby absorbowały znaczne siły oraz wytrzymywały duże obciążenia. Znaleźć je można na nabrzeżach oraz statkach, łodziach specjalnych czy pontonach. W naszej ofercie posiadamy odbojnice cylindryczne w rozmaitych rozmiarach oraz długościach. Na życzenie klientów wykonujemy także odbojnice niestandardowe. Ich montaż jest bardzo prosty, a kształt sprawia, że mogą być przytwierdzane do rozmaitych powierzchni. Odbojnice cylindryczne często montowane są także na dziobie lub rufie, gdzie doskonale chronią łódź czy holownik. Z kolei odbojnice w kształcie litery 'D' są uniwersalne, więc używa się ich zarówno w przemyśle oraz na rynku morskim. Charakteryzują się one dużą powierzchnią styku i bardzo łatwym montażem. Otwory w tych odbojnicach przygotowywane są według zaleceń klientów, na podstawie dostarczonych rysunków technicznych. Wszystkie nasze odbojnice możemy wykonać w różnych kolorach.

Jeżeli zależy Państwu na zamówieniu odbojnic do łodzi w odpowiednim kolorze, to polecamy wysokiej jakości produkty z poliuretanu bądź PCV. są to materiały niezwykle wytrzymałe, a przy tym względnie lekkie. Warto wspomnieć, że materiał ten nie brudzi (w przeciwieństwie do gumy), co może mieć istotne znaczenie dla wielu klientów. Na życzenie produkujemy także odbojnice poliuretanowe z domieszką pianki. Znajduje się ona wewnątrz produktu, co pozwala na zmniejszenie wagi oraz absorpcję dużej ilości energii. Odbojnice te doskonale spełnią swoje zadanie na jednostkach szybkich, takich jak katamarany czy łodzie pilotowe. W ofercie posiadamy także wiele małych odbojnic o różnych profilach oraz odbojnice D-kształtne, więc z pewnością znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Nasz asortyment obejmuje także szeroki wybór rozmaitych łańcuchów morskich, mocowań oraz kotwic. Jesteśmy w stanie wyprodukować łańcuch o długości określonej przez klienta i wedle jego życzeń. Poszczególne odcinki łańcucha łączone są ogniwami Kentera. Wszystkie produkty wytwarzane są z naszego surowca, pozyskiwanego na terenie Europy. Oferujemy także szekle z certyfikatem Lloyds Register of Shipping.

Odbojnice do łodzi muszą być wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na trudne warunki pogodowe. Dlatego warto wybrać produkty z naszej oferty, wykonane na terenie Europy Zachodniej z najlepszych surowców. Wszystkie odbojnice przechodzą specjalistyczne testy i są przystosowane do skutecznego chronienia łodzi w każdych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stale się poszerzającą ofertą. Jeżeli chcą Państwo zamówić produkty niestandardowe, nasz zespół chętnie podejmie się tego zadania, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy Państwu w podjęciu optymalnej decyzji.

Skontaktuj się z nami