Podłogi Wild Strawberry

Odboje przemysłowe

Odbojnice Przemysłowe UHMWPE

Stosowane w przemyśle odbojnice umożliwiają skuteczną ochronę urządzeń, pojazdów oraz infrastruktury

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości odbojnice przemysłowe do wszechstronnego zastosowania. Zabezpieczenie i ochrona rozmaitych przestrzeni, takich jak magazyny, hale produkcyjne czy parkingi jest niezwykle ważna, zarówno przez wgląd na przebywających na miejscu pracowników, jak i towary oraz inne znajdujące się tam urządzenia przemysłowe. Posiadamy zarówno odboje przemysłowe standardowe oraz wykonywane na specjalne zamówienie klienta. Państwa zadowolenie ze współpracy jest naszym priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania okazały się pomocne i spełniły oczekiwania.

Odbojnice przemysłowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy zabezpieczyć przestrzeń przed możliwymi wypadkami. W magazynach istotne jest, aby uchronić ściany przed uszkodzeniami spowodowanymi na przykład przez przejeżdżające pojazdy. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem mogą być łatwe w montażu i wytrzymałe odboje przemysłowe naszej produkcji. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są na terenie Europy Zachodniej z najlepszej jakości materiałów. Posiadają one także wszelkie niezbędne certyfikaty. Jeżeli zatem zależy Państwu na ochronie sprzętu oraz pracowników, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Znajdują się w nim między innymi odbojnice D-kształtne i cylindryczne dostępne od ręki w wielu rozmaitych rozmiarach. Wykonujemy także zamówienia niestandardowe, według zaleceń klienta. Przestrzegamy terminów i staramy się realizować zamówienia w krótkim czasie. Odbojnice D-kształtne znaleźć można w portachna statkach, magazynach, halach produkcyjnych, a także na parkingach, czyli wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia obiektu przed uszkodzeniami. Zastosowanie odbojnic przemysłowych ma także sens w miejscach, gdzie nieprawidłowe manewrowanie wózkami widłowymi może doprowadzić do uszkodzenia towaru lub ściany. Mogą one także wyznaczać ciągi komunikacyjne na parkingach czy w magazynach. Z kolei odboje gumowe doskonale sprawdzą się przy ochronie ramp przeładunkowych, jako zabezpieczenie przed zarysowaniami i uderzeniami podczas cofania pojazdów. Posiadamy szeroki wybór odbojnic rampowych o różnych wymiarach i kształtach. Łatwość ich montażu sprawia, że w razie potrzeby szybko można je wymienić na nowe. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi normami.

Dzięki naszym produktom ochronicie Państwo własne urządzenia przemysłowe oraz pracowników przed zagrożeniami. Do produkcji odbojów przemysłowych używamy najwyższej jakości materiałów, takich jak guma naturalna, EPDM, UHMWPE oraz poliuretan i PCV. Oferujemy odbojnice, które łączą w sobie niską cenę oraz wysoką wytrzymałość, jak i produkty dla najbardziej wymagających charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami.

Odbojnice przemysłowe

Zapewnienie zatrudnionym bezpiecznego miejsca pracy, to podstawa każdego dobrego biznesu. Dzięki naszym odbojnicom przemysłowym Państwa firma będzie funkcjonować sprawniej, a pracownicy zyskają większą motywację do wykonywania powierzonych im zadań. Wszelkie przypadkowe urazy oraz uszkodzenia można zredukować do minimum, jeżeli zastosowane zostaną odpowiednie rozwiązania. W przypadku gdy posiadają Państwo niestandardowe oczekiwania, nasz zespół z przyjemnością podejmie wyzwanie. Odbojnice produkujemy także zgodnie z Państwa życzeniem oraz na podstawie dostarczonych nam rysunków technicznych.

W przemyśle często używane są także odbojnice delta-kształtne. Nasza oferta obejmuje wiele standardowych rozmiarów tych produktów, które dostarczamy w krótkim czasie. Zamówienia niestandardowe realizujemy możliwie jak najszybciej. Odbojnice delta-kształtne znaleźć można w magazynach, na parkingach oraz zamontowane na nadwoziach pojazdów. Wytwarzane są one z gumy, a ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Kupując bezpośrednio u producenta mogą Państwo liczyć na atrakcyjne ceny oraz możliwie krótką realizację. Produkujemy wyłącznie na terenie Europy Zachodniej, co pozwala nam tworzyć odbojnice najwyższej jakości. Posiadamy wiele standardowych i niestandardowych rozwiązań dla przemysłu, dzięki którym Państwa przedsiębiorstwo będzie funkcjonowało sprawniej. Stosowanie odbojnic przemysłowych pozwala na wzrost wydajności pracy oraz zredukowanie do minimum uszkodzeń, których naprawa przeważnie jest bardzo kosztowna. Zmniejszy się także ilość przestojów spowodowanych nieplanowanymi usterkami. Odbojnice doskonale sprawdzają się nie tylko wewnątrz budynków, ale także na otwartej przestrzeni. Odpowiednie ich zastosowanie może znacznie zwiększyć bezpieczeństwo znajdujących się tam osób oraz pojazdów czy urządzeń przemysłowych. Tylko wysokiej jakości, produkowane z najlepszych materiałów odbojnice są w stanie zapewnić niezbędną ochronę elementom hal produkcyjnych czy magazynów. Nasze doświadczenie oraz otwartość na sugestie klientów sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet wyjątkowo skomplikowanym zadaniom. Warto przejrzeć naszą ofertę odbojów przemysłowych i wybrać rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

Skontaktuj się z nami